wtorek, 27 sierpień 2019 12:21

Productronica 2019

Zespół Kabeltech zaprasza do udziału w targach Productronica. Wystawa odbędzie się w dniach 12-15 listopada br. w Monachium.

Na stoisku firmy Schleuniger zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania do obróbki kabli. Dostępna będzie również pełna gama już dobrze znanych urządzeń.

 

Przez cały okres trwania wystawy pracownicy firmy Kabeltech będą do Państwa dyspozycji.

 

Zapraszamy na halę A5, stoisko 371

piątek, 12 kwiecień 2019 12:13

Nowy partner - Geitner

Kabeltech nawiązał współpracę z firmą  Geitner Tool Components GmbH, mającą ponad 15 letnie doświadczenie w dostarczaniu narzędzi zagniatających. Aplikatory firmy Geitner cechują się solidną konstrukcją i głowicą z bardzo prezycyzyjną regulacją do 0,015 [mm]. 

Więcej szczegółów dotyczących narzędzi znajdą Państwo pod poniższym linkiem: https://www.kabeltech.pl/oferta/28-narzedzia-zagniatajace/132-cwsq

wtorek, 20 marzec 2018 09:01

Program Trade-In

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy program Trade-In. Pozwala on, oddając stare urządzenie, zakupić nową maszynę uzyskując rabat nawet do 20%.

Warunki programu:

  • Maszyna za maszynę.
  • Możliwość oddania starych maszyn firmy Schleuniger jak i innych producentów.
  • Maszyna oddawana i nowa muszą mieć podobną specyfikację.
  • Wartość rabatu zostanie określona po otrzymaniu informacji o producencie, modelu i numerze seryjnym złomowanej maszyny
środa, 05 kwiecień 2017 11:26

Technologia laserowa

Wraz z nową maszyną Mercury 4 obróbka "trudnych" kabli stała się prostsza i szybsza niż kiedykolwiek. Urządzenie wykorzystuje laser CO2, który charakteryzuje się dużą mocą i możliwością obróbki dowolnego typu izolacji. Nie ma znaczenia czy kabel jest okrągły, płaski czy są to nieregularne 2 splecione żyły - laser precyzyjnie rozetnie izolację o dowolnym kształcie.

Co najważniejsze, wiązka laserowa nacina wyłącznie tworzywo sztuczne, pozostawiając przewodnik czy ekran w stanie nienaruszonym.

Urządzenie Mercury 4 może pracować zarówno jako wolnostojące stanowisko lub jako urządzenie w linii produkcyjnej połączone kablem sygnałowym z maszyną tnąco odizolowywującą firmy Schleuniger.

środa, 15 luty 2017 12:12

Nowe narzędzia zagniatające

Schleuniger zaprezentował nowe narzędzie zagniatające Uni-S, zastępujące dotychczas oferowane Uni-A i Uni-G. Nowe narzędzia zapewniają lepszy stosunek jakości do ceny oraz większy zakres zastosowań.

Cechy szczególne:

  • Ekonomiczne aplikatory do zagniatania praktycznie każdego typu kontaktów i dowolnego systemu podawania
  • Solidna konstrukcja i prostota ustawienia dla zapewnienia wysokiej jakości i długiej żywotności
  • Zawiera wygodne i precyzyjne pokrętło regulacji wysokości i 6 cyfrowy licznik
  • Możliwość stosowania w automatach obróbczych jak i na prasach stołowych
wtorek, 22 listopad 2016 07:00

Kabeltech dystrybutorem Cirris Systems

Kabeltech nawiązał współpracę z dostawcą systemów do testowania wiązek kablowych, firmą Cirris Systems. 

piątek, 05 sierpień 2016 06:59

Współpraca Schleuniger i Wire Laser Solutions

Schleuniger AG nawiązał współpracę z Laser Wire Solutions Ltd. Kooperacja na światowym rynku pozwala tworzyć rozwiązania bazujące na połączeniu technologii laserowej z maszynami do obróbki kabli dla szerszej grupy odbiorców w różnych obszarach przemysłu.

poniedziałek, 18 lipiec 2016 12:33

WireTwist 3300 D

Skręcarka WireTwist 3300 D

Strona 1 z 2