piątek, 12 kwiecień 2019 12:13

Nowy partner - Geitner

Kabeltech nawiązał współpracę z firmą  Geitner Tool Components GmbH, mającą ponad 15 letnie doświadczenie w dostarczaniu narzędzi zagniatających. Aplikatory firmy Geitner cechują się solidną konstrukcją i głowicą z bardzo prezycyzyjną regulacją do 0,015 [mm]. 

Więcej szczegółów dotyczących narzędzi znajdą Państwo pod poniższym linkiem: https://www.kabeltech.pl/oferta/28-narzedzia-zagniatajace/132-cwsq

wtorek, 20 marzec 2018 09:01

Program Trade-In

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy program Trade-In. Pozwala on, oddając stare urządzenie, zakupić nową maszynę uzyskując rabat nawet do 20%.

Warunki programu:

  • Maszyna za maszynę.
  • Możliwość oddania starych maszyn firmy Schleuniger jak i innych producentów.
  • Maszyna oddawana i nowa muszą mieć podobną specyfikację.
  • Wartość rabatu zostanie określona po otrzymaniu informacji o producencie, modelu i numerze seryjnym złomowanej maszyny
środa, 05 kwiecień 2017 11:26

Technologia laserowa

Wraz z nową maszyną Mercury 4 obróbka "trudnych" kabli stała się prostsza i szybsza niż kiedykolwiek. Urządzenie wykorzystuje laser CO2, który charakteryzuje się dużą mocą i możliwością obróbki dowolnego typu izolacji. Nie ma znaczenia czy kabel jest okrągły, płaski czy są to nieregularne 2 splecione żyły - laser precyzyjnie rozetnie izolację o dowolnym kształcie.

Co najważniejsze, wiązka laserowa nacina wyłącznie tworzywo sztuczne, pozostawiając przewodnik czy ekran w stanie nienaruszonym.

Urządzenie Mercury 4 może pracować zarówno jako wolnostojące stanowisko lub jako urządzenie w linii produkcyjnej połączone kablem sygnałowym z maszyną tnąco odizolowywującą firmy Schleuniger.

środa, 15 luty 2017 12:12

Nowe narzędzia zagniatające

Schleuniger zaprezentował nowe narzędzie zagniatające Uni-S, zastępujące dotychczas oferowane Uni-A i Uni-G. Nowe narzędzia zapewniają lepszy stosunek jakości do ceny oraz większy zakres zastosowań.

Cechy szczególne:

  • Ekonomiczne aplikatory do zagniatania praktycznie każdego typu kontaktów i dowolnego systemu podawania
  • Solidna konstrukcja i prostota ustawienia dla zapewnienia wysokiej jakości i długiej żywotności
  • Zawiera wygodne i precyzyjne pokrętło regulacji wysokości i 6 cyfrowy licznik
  • Możliwość stosowania w automatach obróbczych jak i na prasach stołowych
wtorek, 22 listopad 2016 07:00

Kabeltech dystrybutorem Cirris Systems

Kabeltech nawiązał współpracę z dostawcą systemów do testowania wiązek kablowych, firmą Cirris Systems. 

piątek, 05 sierpień 2016 06:59

Współpraca Schleuniger i Wire Laser Solutions

Schleuniger AG nawiązał współpracę z Laser Wire Solutions Ltd. Kooperacja na światowym rynku pozwala tworzyć rozwiązania bazujące na połączeniu technologii laserowej z maszynami do obróbki kabli dla szerszej grupy odbiorców w różnych obszarach przemysłu.

poniedziałek, 18 lipiec 2016 12:33

WireTwist 3300 D

Skręcarka WireTwist 3300 D

piątek, 20 maj 2016 15:53

Targi Energetab 2016

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Energetab w Bielsku-Białej. Zaprezentujemy Państwu nowości firmy Schleuniger oraz dobrze znane MultiStrip 9480 czy CrimpCenter 36S

Energetab 2016
Bielsko-Biała
Stoisko Z13